Chorvatsko Rabac

Chorvatsko Rabac

Rabac je známý hlavně jako rybářské městečko s malým přístavem a velmi bohatým cestovním ruchem. Najdeme ho na jihovýchodním pobřeží Istrie ve stejnojmenné zátoce. Hned naproti se nachází ostrov Cres, kde jsou ideální podmínky k potápění na stěnách nebo třeba na jednom z nejznámějších vraků Lině. Naše nová potápěčská základna se nachází na pláži Maslinica v hotelu.

Mobilní domky v Rabacu

Stylové kempingové domky jsou umístěny v autokempu Oliva ve vzrostlé zeleni fíkovníků a olivovníků, která vytváří v horkých dnech příjemný stín. Domek se stává ze 2 dvoulůžkových pokojů, v jednom s maželskou postelí a druhém s oddělenými lůžky. Je zde možnost vytvoření přistýlky v obývacím koutku, který je součástí kuchyně.

Domky jsou účelně zařízené, mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo) a plně vybavenou kuchyň s obývacím koutkem, který je vybaven TV se satelitem. Všechny domky mají elektrický přímotop pro použití v chladnějších měsících a většina mobilních domků je vybavena klimatizací pro použití v horkých letních dnech (karta pro aktivaci k dostání na recepci za příplatek). Samostatný vchod, teráska se zahradním nábytkem a parkovací místo jsou taktéž součástí.

  • Check-in: 14:00 - 21:00
  • Check-out: 07:00 - 10:00
  • Při check-out po 10 hodině bude zaúčtován poplatek 50 % z celkové denní sazby za ubytování!
  • Při check-out se vrací ložní prádlo, klíče od domku a čipová karta na vjezd do kempu na recepci.

Potápění, lokality dostupné z Rabacu:

  • Girandella, Golubjera, Babina, Sv. Marina, Jablanac, Jadrina, Barbakonac, Brseč, Brseč 2, Brseč Gorgonie, Jablanac - Cres, Brseč 3, Pláž Porozina - Cres, Brseč, Brsečí
Možnosti: splnění dvou či tří specializací - hloubkové potápění, vrakové potápění, navigace.
  • Cena: 8 985,- Kč (31. 5.-4. 6. 2017)
  • V ceně je zahrnuto: balíček 6 ponorů, ubytování v mobilních domcích, turistická taxa, závěrečný úklid.
  • V ceně není zahrnuto: doprava, strava, pojištění.
  • Cesta z Prahy: Dolní Dvořiště - Linz - Graz - Maribor - Ljubljana - sjez Crni Kal - Buzet - Labin - Rabac

Jsme vedeni jako cestovní agentura. Z tohoto důvodu jsou některé platby směřovány přímo na naše hlavní partnery. Veškeré informace obdržíte vždy na srazu účastníků.