Chorvatsko

Chorvatsko s OK Divers

Potápěčský zájezd nás zavede na Istrijský poloostrov 10 km jižně od Poreče do útulného městečka Vrsar. Vrsar je starobylé městečko se středověkými uličkami, jehož dominantou je zámek, který byl letním sídlem vrsarských biskupů.

Ubytování

Ubytování v hotelu bude ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, případně i s večeří. Hotel se nachází 50 metrů od pobřeží a je uprostřed cesty mezi potápěčským centrem a středem města.

Potápění

O naše potápění se bude starat německá potápěčská základna, která má výborně zmapované vraky v okolí.

Fotografie z potápění na lokalitách v okolí Vrsaru.

Přírodní lokality jsou však také velmi lákavé. Nádherná lokalita jménem Banjol, kde se dá širokým prostorným tunelem proplavat do středu malého ostrůvku a až k povrchu, skýtá nádherný vizuální zážitek. Peruzzi - krásná lokalita s množstvím poházených velkých balvanů, které tvoří bludiště, je plné chobotnic i krabů.

Baron Gautsch

Orientační plán cesty:
  • Ráno odjezd do Chorvatska do Vrsaru.
  • Potápění dva ponory denně. Kombinace vrak + příroda dle zájmu.
  • Možný ponor dopoledne či rovnou odjezd do Čech.

Možnosti: splnění dvou či tří specializací - hloubkové potápění, vrakové potápění, navigace, dokončení Nitrox ponorů. Ale hlavně krásné vraky a krásné přírodní lokality!

Cena: 4 150,- Kč (10.-14. 6. 2015)

V ceně je zahrnuto: ubytování s polopenzí, lázeňský poplatek, vzdušné.

V ceně není zahrnuto: doprava, potápěčská výstroj, služby spojené s potápěním - dle vašeho výběru.

Jsme vedeni jako cestovní agentura. Z tohoto důvodu jsou některé platby směřovány přímo na naše hlavní partnery. Veškeré informace obdržíte vždy na srazu účastníků.

Vrsar Vrsar Baron Gautsch Ubytování Vrsar